Realistik Mankenlerle İlişki

Cinsel ilişkiye girmek isteyen bireyler partner bulamadıkları zaman veya farklı fanteziler denemek istedikleri için farklı arayışlara girmişlerdir. Bu arayış sonucunda realisttik mankenler ortaya çıkıştır. Bu makale şişme mankenlerin kullanımı ve cinsel hayat üzerindeki etkisi hakkında bilgiler içermektedir. Ataşehir escort.

Realisttik mankenler hem kadın olarak tasarlanmış hem de erkek olarak tasarlanmış insan tenine yakın bir dokuda olan teknolojik ürünlerdir. Bu ürünler cinsellik açısından bir sakınca oluşturmamaktadır. Yeni heyecan isteyen evli çiftler genellikle tercih etmektedir. Erkek mankenlerde penis boyunu istediğiniz büyüklük ev kalınlıkta seçebilme alternatifi sunulmaktadır.
Hatta teknoloji o kadar gelişti ki okşadıkça kalkan penisler sperme benze sıvı bırakan penisi olan mankenler bile üretildi. Kadın mankenlerde ise vajina ile ilişki, anüsten ilişki ve oral ilişki seçenekleri vardır. Bunlarda da ısıta özelliği ve özel bölgelerde tüy özellikleri mevcuttur. Gerçek ilişki öncesi antrenman amaçlıda kullanılabilir. Bu mankenler kullanılırken sağlığınızdan olmamak için kayganlaştırıcı kullanılması tavsiye edilmektedir.
Şişme Manken Yıkanır mı?
Elektronik aksamları dışında çıkan parçaları çıkartılıp yıkanabiliyor. Temizlerken ılık su ile yıkamanız yeterlidir. Kimyasal maddeler kullanmak mankenin dokusuna zarar verir. Sonuç olarak gerçek bir ilişkiye aynı zevki alabileceğiniz güzel ürünler bulabilirsiniz. Tabi gerçeğe ne kadar yakın olursa fiyatın da o kadar artacağını unutmama gerekir.