Kadınların Orgazm Taklidi Yapması

Seks yaşamında bazı zamanlarda kadınlar orgazm olmadığı halde orgazm taklidi yapmaktadır. Bu aslında birçok kişi tarafından fark edilen ve bilinen bir durumdur. Bu durumun aslında belli başlı nedenleri bulunmaktadır. Bir kadın orgazm olmadığı halde taklit yapmanın aslında tek ana nedeni isteksiz olmasıdır. Fakat buna bağlı sebepler tabi ki bulunmaktadır. Acıbadem escort ile gerçek orgazm olmaya ne dersiniz.
Kadınlar Orgazm Taklidini Neden Yapar?
Kadınların orgazm taklidini yapmasında belli başlı durumlar bulunmaktadır. Bunlardan birisi isteksizlik olduğu için partnerini de üzmemek için orgazm taklidi yaparlar. Diğer bir neden ise yorgun oldukları için seksi bitirmek isteyebilirler.
Kadınlar bilindiği gibi her ilişki de orgazm olmayabilirler. Bunu da çok önemsemeyebilirler. Bazı erkekler bayanın orgazm olmadan boşalmak istemeyebilir. Bunun için kadınlarda orgazm taklidi yaparak partneri ile sorun yaşamamak isterler. Eşinizin ya da sevgilinizin böyle bir şey yaptığını sezdiğiniz de onun üzerine gitmemenizi tavsiye ederiz. Çünkü bayanlar her zaman orgazm olmayabilir ve bunu siz üzülmeyin diye taklit yapabilir. Cinsel ilişki karşılıklı istekle her iki tarafın orgazm olmasını gerektirmektedir.