Erkekler Yatakta Ne İster?

Herkesin tahmin edebileceği üzere erkekler yatakta seks ister. Ancak yatakta seks deneyimi için her zaman aynı şeylerin yapılmasından pek hoşnut olmazlar. Farklı birkaç metot uygulanması durumunda erkek yatakta daha da istekli, daha da arzulu bir şekilde sıkılmadan yapabileceklerinizi görmek ister. Peki, erkek yatakta ne ister sorusunu kısaca cevaplayalım. Acıbadem escort.
Sizi İzlemesine İmkan Tanıyın
Yatakta erkek seks dışında tahrik olabilmek için veya seks deneyimini en üst safhaya çıkarmak için kadının vücut hatlarını izlemek ister. İzlemenin seyrinde dokunmasına izin vermeniz onu mutlu edecektir.
Seks deneyimini üst safhaya çıkarmak için sizin tahrik edici gecelik veya diğer seksi kıyafetler giymenizi izleyerek kendisini mutlu hisseder.
Kadının orgazm olması onu oldukça keyiflendirecektir.
Eğer erkek yatakta isteksiz bir şekilde uyumayı düşünüyor ise burada size büyük bir iş düşüyor. Gecelik veya seksi kıyafetler giymek erkeğin ilgisini çekmediyse yatağa erkekten önce girerek seksi bir pozisyon içinde olmanız erkeğin cinsel iç güdüsünü arttıracak ve hormonlarını harekete geçirecektir.
İlişki Esnasında Konuşun
Konuşmanın boyutu ileri seviyede seks içerikli olması çılgınlar gibi seks deneyimi yaşanmasına olanak tanır. Erotik konuşmalar, akıllardaki hisler erkeğin mutlu olabileceği gibi aynı zamanda erkek te bu konuşmalara katılarak hayal gücü ile orgazm olmak daha da basit bir hale gelecektir.