Daha Mutlu Bir Cinsellik İçin Bilinmesi Gerekenler

Her kadının mutlu olacağı anlar vardır ve bunlardan biri de eşiyle birlikte geçirdiği zamandır. Erkekler partnerleri karşısındaki kadının isteklerini göz ardı etmemelidirler. Sadece kendini değil, eşinin de ne beklediğini tahmin edebilmeli veya doğrudan sormalıdır. Erkek ya da bayan olsun vücutlarıyla ilgili endişeleri kapı dışarı atıp, cinselliği eğlenceye dahil etmelidirler. Eşinizi cinsel obje olarak değil, sevdiğiniz kişi olarak görmek bağları daha güçlendirecektir.

Farklılıklarla Cinsel Yaşamanızı Renklendirin

Yumuşak, temiz ve çok rahat bir yatak seçmelisiniz. Cinsel ilişki sadece kuru bir cinsellik aracı değildir. Her anıyla hoşnut olmayı bilin. Yatakta asla orgazm olamayacağım ya da hamile kalır mıyım tarzı endişe ve kaygılara kapılmayın. Cinsel ilişki anında acı duysanız dahi belli etmeyin. İlerleyen dönemlerde sağlıklı cinsel hayat için doktora danışın. Maltepe escort.

Kendinizi Akışa Bırakın

Bütün fantastik teknikleri kullanmak zorunda değilsiniz. Kendinizi akışa bırakın. Kegel egzersizini denemekten korkmayın. Basitçe idrarınız geldiği zaman sanki idrarı tutuyor gibi vajina kaslarını sıkıp bırakın. Cinsellik sırasında her şeyi partnere bırakmak yerine siz de bir şeyler yapın.