Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Kayıt Ol! | Giriş Yaprss

Vitrine İlan Ekle

 

Cinselliği Harekete Geçirecek Fanteziler Nelerdir?

  • Eklenme: 11 Aralık 2018 12:51
  • Kalan Zaman: Bu ilanın süresi doldu.
image

İlan Açıklaması

Kadın ve erkeklerin cinsel yaşamlarını renklendirmek için uyguladıkları çeşitli yöntemler aktif bir cinsel yaşamın sürekliliği için gerekli olmaktadır. Çiftlerin partnerleri ile yaşadıkları fantezi içerikli ilişkiler cinselliğin oluşu ve devamı açısından ilişkiye heyecan ve enerji yüklemektedir.

Cinsel Yaşamın Ömrü:

Yeni evli çiftler arasında ilklerin vermiş olduğu nedeni ile tutku, heyecan ve isteğin sıklıkla oluşması zaten kaçınılmaz bir durumdur. Ancak birlikteliklerin ömrü uzadıkça cinsellik ömrü kısalmaktadır. Uzun yıllardır birliktelik sürdüren çiftlerde cinsel istekler azalmakta, eskisi gibi heyecanlı gelmemektedir. Adeta bir görev edasında yaşadığınız cinsel hayatınızı aslında eski tutkusu ve arzusuna geri döndürmek sizin elinizdedir.

Keyifli Bir Cinsel Hayat İçin Fanteziler:

Öncelikle cinselliği sanki bir görevmiş yaşamaktan kaçınmalısınız. Unutmayın ki cinsel hayat ilişkinin ve evliliklerin temelidir. Eşinizle cinsel hayatınızı renklendirecek, keyifli ve eğlenceli fanteziler üreterek aşkınızı yeniden alevlendirebilir ve cinsel hayatınızı monotonluktan kurtarabilirsiniz. Egzotik parfümler, afrodizyak etkili meyve ve çikolatalar, fantastik iç çamaşırları, kısa bir tatil kaçamağı, anın ritmine uygun müzikler vb. cinsel yaşamınızda ki tutku ve isteği harekete geçirecek pek çok tetikleyici fantezileri hemen uygulamaya geçebilirsiniz. Maltepe escort.

, ,

686 kez görüntülendi, 1 kişisi bugün görüntüledi.

  

Yorum

Yorumlara Kapalıdır.